تبلیغات
از کشتی حمایت کنیم
از کشتی حمایت کنیم

از کشتی حمایت کنیم

» به یاد مرحوم بابک قربانی ( جمعه 30 آبان 1393 )
» دانلود گلچین فنون حمید سوریان ( جمعه 5 اردیبهشت 1393 )
» از روز 10 فروردین ماه و در خانه كشتی/ اردوی تیم ملی كشتی فرنگی نوجوانان آغاز می‌شود ( دوشنبه 4 فروردین 1393 )
» به مناسبت فرا رسیدن سال نو/ پیام تبریك رئیس فدراسیون كشتی ( دوشنبه 4 فروردین 1393 )
» تبریک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به مناسبت قهرمانی تیم کشتی ایران/ ماشاالله، این کشتی‌گیران ایرانی! صدآفرین به این قهرمانان! ( دوشنبه 26 اسفند 1392 )
» دانلود فیلم کشتی صادق گودرزی و جردن بایروز ( چهارشنبه 23 بهمن 1392 )
» دانلود کشتی بوایسارسایتیف با سسلان تایگیف در فینال المپیک۲۰۰۸ ( یکشنبه 13 بهمن 1392 )
» رده‌بندی نهایی مسابقات مرحله اول جایزه بزرگ فیلا/ قهرمانی گادیسوف در روز پایانی جام یاریگین ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» خواص برنج ( یکشنبه 29 دی 1392 )
» برای حضور در رقابت های جام تختی/ ستاره های گرجستانی به ایران می آیند کورتانیدزه، مارساگاشویلی و خنچیگاشویلی در سالن هفتم تیر ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» دانلود اموزش زیر گیری -جردن باروز ( سه شنبه 24 دی 1392 )
» 13 توصیه برتر رژیمی ( شنبه 21 دی 1392 )
» ارزش غذایی پنیر ( جمعه 20 دی 1392 )
» از سوی فدراسیون جهانی کشتی اعلام شد/ اسامی برترین آزادکاران جهان حسن رحیمی و رضا یزدانی در صدر ( پنجشنبه 19 دی 1392 )
» کراتین را حتما باید با آب انگور و یا ساندیس خورد! ( سه شنبه 17 دی 1392 )
تبلیغات

رقابت‌های عمومی کشتی فرنگی جوانان – قم/ نفرات برتر روز نخست مشخص شدند

نویسنده: امیر محمدی جمعه 8 آذر 1392

رده‌بندی چهار وزن نخست رقابت‌های عمومی کشتی فرنگی جوانان مشخص شد.


به گزارش روابط عمومی فدارسیون کشتی، روز نخست رقابت‌های عمومی کشتی فرنگی در رده‌ی سنی جوانان امروز (پنج‌شنبه) در قم برگزار شد.


رده‌بندی چهار وزن نخست به شرح زیر است:

 

50 کیلوگرم: 1- مهدی یونس‌فر (کهکیلویه و بویراحمد) 2- نیما علی مراد زاده (تهران) 3- مجید پروانه (تهران) و محمد پیامنی (لرستان) 5- حامد تاپ (کهکیلویه و بویراحمد) و سینا شیرازی (اصفهان)


55 کیلوگرم: 1- امین روزی کاری (خوزستان) 2- رضا رحمانی (خراسان شمالی) 3- علیرضا اعظمی (کرمان) و اکبر خدامرادی (ایلام) 5- حامد بیرامی (قم) و مجید حسین لو (قزوین)


60 کیلوگرم: 1- میلاد تیموری (لرستان) 2- پیام رحیمی (کردستان) 3- رضا نادری (فارس) و پوریا سلیمی (مازندران) 5- علی ارسلان (مازندران) و میثم رحمتی پور (خوزستان)


66 کیلوگرم: 1- حسین خواجه وند (مازندران) 2- مهدی عطارد (قم) 3- پژمان پشتام (تهران) و نعیم اسماعیلی (تهران) 5- عرفان سعادتی فر (لرستان) و محسن چکنی (خوزستان)

 

رقابت‌های چهار وزن دوم فردا (جمعه) برگزار می‌شود.





برچسب ها : اخبار کشتی , کشتی ازاد , کشتی فرنگی , قم , فدراسیون کشتی ,

ادامه مطلب ... نظرات :


آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

    بروزرسانی :

درباره ما

وبلاگی برای حمایت از ورزش اول ایران-لطفا نظرات ارزشمندتون رو بیان کنید و برای حمایت از ورزش اول کشور خود لطفا بنر مارا در وبلاگ خود قرار دهید با تشکر-امیر محمدی



تبلیغات
  • طراحی قالب توسط پارس تولز
  • ParsTools.Com
.CopyRight © 2010 - 2011 koshtykermanshah Group , All Rights Reserved ©